sobota, 9 marca 2019

Pour Moi Starlet 32G Pl/ENG


Pour Moi to marka mało popularna na polskim rynku. Kiedyś była dla mnie synonimem taniej, dobrej brytyjskiej bielizny, ale po kilku wpadkach odpuściłam na jakiś czas znajomość z nią. Az do teraz :) Kusi mnie wszystko co choć trochę przypomina miękki plunge. Tak wiec nie mogłam nie zakupić Pour Moi Starlet.

Pour Moi is a brand not so popular on the Polish market. It used to be thought of us a good, inexpensive British underwear, but after a few fails I quit ordering from them. Till now :) I love every design which is soft plunge bra. So I could not help myself not to buy Pour Moi Starlet.Starlet nabyłam w rozmiarze 32G, choć wiem, że z rozmiarówką Pour Moi może być rożnie. Na szczęście jest dobrze. Obwód jest dość ścisły, choć ciut luźniejszy niż Cleo, ale ciaśniejszy niż Freya. Miseczki sat standardowe w kierunku ciut mniejszych. Materiały wydaje się w dotyku dość sztuczne, nie jest to Cleo. Miseczki wykończone są delikatna siatką, dolna cześć miseczki to podwójna siateczka. Połączenie obu warstw jest dobrze wykonane, nie ma ciecia biustu w miejscu szycia.Biustonosz ma otwarty krój i nie powinien się wbijać, górna siateczka może się lekko dopasowywać. Idealny dla mnie na letnie dni, kiedy preferują modele mgiełkowe.

I own Starlet in size 32G, although I know that the actual size of Pour Moi can vary. Fortunately this one fits me perfectly. The band is quite tight, a little bit wider than Cleo, but looser than Freya. Cups are true to size, if not slightly smaller. The cloth seems to be quite unnatural, unlike Cleo. Cups are covered by a delicate mesh, with the bottom part of the cup of a double mesh. The combination of these two parts is well done; there is no cutting of breast at the place of sewing. The cups have an open design and should not be drilled; the upper mesh can be slightly adjusted. Perfect for me for summer days when preferring soft models.


No i mostek. Cudny, niski mostek, który sprawił, ze mam balkonetke z mostkiem plunge :) Jest niski, ale piersi absolutnie nie maja tendencji do zlewania się na środku. Grzecznie siedzą w miseczkach i nawet nie muszę ich poprawiać w ciągu dnia, co zdarzało mi się przy biustonoszach usztywnianych. Przyznaje, ze nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobrze. Myślę, ze dużo daje to ze ciecie miseczek jest właśnie w kroju balkonetkowym, a nie typowym plungowych. 

The bridge. A lovely, low bridge that made me having a balcony with a plunge bridge:) It is low, but the breasts absolutely do not tend to get together in the middle. They gently stay in the cups and I do not even need to refit them during the day, which happens often with padded bras. I admit that I did not expect that this bra will be so good. I think that mainly this is thanks to a balconette style, not the typical plunge.

 

Ramiączka są ozdobne. Karbowana fioletowa lamówka i całkiem spore kokardki. Dla jednych powód do przeróbek ręcznych - dla mnie duży plus. Regulacja jest tylko w tylnej części, ale wystarczająca.

The strapes are gorgeous: fluted violet bunny and quite a lot of bows. For some it may be a reason to do some handmade – but for me this is a big plus. The Adjustment is limited to the back only, but it’ll do.

 
Sam biustonosz jest dość prosty - od czasu mojej Opulencji od PM uwielbiam połączenie czerni z fioletem i tutaj odnajduje ten sam schemat.

The bra itself is quite simple - since my Opulence from PM I love the combination of black and violet and here one can find the same pattern.


Podoba mi się kształtowanie, jest po prostu idealne, biust jest uniesiony, rozdzielony i zaokrąglony. Biustonosz jest tez bardzo wygodny, w zasadzie jest niewyczuwalny na ciele. Ciecia się nie odznaczają pod ubraniem. 

I like the shaping, it is just perfect, the bust is lifted, separated and rounded. Bra is also very comfortable; you just can’t feel it on your skin. The sew does not mark itself on the clothes. 

Bardzo pozytywne wrażenie trochę popsuły figi, które zakupiłam do kompletu. Wzięłam standardowy rozmiar 12, który tym razem okazał się być dość mały.

My very positive first impressions were broken because of the pants, unfortunately. I bought the pants to complement the set. I took the standard size 12, which this time turned out to be quite small.

Podsumowując: Jestem bardzo na tak, mimo ze materiały to nie najwyższa polka to konstrukcja jest tutaj bardzo dobra i tym razem PM mam ode mnie wielkiego plusa. Podejrzewam, ze gdyby pojawil się w wersji nude to znalazł by wiele zwolenniczek.
 
In conclusion: I am very much in favor of this bra, despite the fact that the material is not of the highest quality. The design is very good overall though, and this time PM scores a big ‘thumb’. I suspect that if the bra appeared in the nude version, it would find even more fans.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz