poniedziałek, 11 marca 2019

Przenosiny zakończone - czas na nowy start!

Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki,

udało mi się w końcu przenieść całego bloga z adresu nathd.blox.pl na nową platformę. Niestety wszystkie notki są w odwrotnej chronologii niż powstawały. Obecnie pracuję już nad nowymi recenzjami, chciałabym również w tym roku wprowadzić trochę notek o treści edukacyjnej. Mam nadzieję, że nowe miejsce przyjmiecie ciepło :)

Jako, że pod tą notką jako "najnowsza" jest "kim jestem", to może odświeżę od razu temat :)

Jestem doświadczoną brafitterką z długoletnim stażem. Pracowałam również przy dystrybucji oraz produkcji bielizny. Wykładałam na Akademii Profesjonalnego Brafittingu, Moim hobby (poza bielizną) jest szycie. Obecnie (a w zasadzie już od kwietnia) mieszkam w Innsbrucku. 

Mój aktualny rozmiar to 70G z marek polskich, a 32F/FF z marek brytyjskich. Mój biust jest dość jędrny, gruczołowy, kroplowy, nie karmił. Przeszedł już tycie i odchudzanie. Mam asymetrię. Nie mam ulubionej marki - kocham je wszystkie! Najlepiej leży na mnie semisoft oraz balkonetka. Mój biust jest typowo plungo-oporny, bo wylewa się środkiem przy niskim mostku. Jest zupełnie inaczej przy miękkich plungach. 

Kocham kolorowe biustonosze, nie przeszkadza mi jeśli się odznaczają pod ubraniem, nie przeszkadza mi jeśli prześwitują/wystają elementy biustonosza (np. ramiączko). Nie przepadam za beżowymi biustonoszami. 

Posiadam całkiem sporą kolekcję biustonoszy (a przez mój biust przewinęło się ich dużo więcej), niestety większość z nich jest obecnie za duża nad czym bardzo ubolewam, powoli staram się uzbierać nową, w mniejszym rozmiarze :) Biustonoszy nigdy za dużo. Jedni zbierają buty, a inni znaczki. W związku z tym mogą się pojawić notki z innego okresu biustu niż obecny (mam sporą ilość zdjęć w nich - dużo wiedzy niestety przepadło wraz z zamknięciem portalu balkonetka.pl)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz